Sınavdan 92 aldım

Ankara’da matematik özel ders deyince ilk akla gellen isimdir Yalçın ALGAN.  Kendisi özel ders vermenin yanında bana öğrenci koçluğu da yaparak matematik sınavından 92 almamı sağladı. Herkse tavsiye ederim.

Selin Pektaş

Hayatımı değiştiren bu platforma teşekkür ederim

12. Sınıfta www.matematikozelders.com aracılıgıyla yalçın ALGAN hocam ile tanıştım. Gerek yıl boyunca verdiği koçluk desteği, gerek matematikte ki pratik çözümleriyle KTÜ hukuk bölümünü kazanmamı sağladı. Her şey için çok saolun hocam iyi ki varsınız.  İyi ki sizinle tanışmışım. Geç tanıştım ama hayatım boyunca bana çalışma azmi kazandırdınız.

Kadir Turaç

Herkese selamlar,

Ben ALES için Yalçın hocam ile beraber çalıştım. Başlangıçta hepimizin ufakta olsa bir yerde takıldığı matematik konusunda çok zayıftım. Fakat ilk dersten itibaren düzenli çalışarak bunun faydasını gördüm. Yalçın hocam da sağ olsun gerek bilgisi ile gerekse motive edici tarzıyla bana bu konuda çok yardımcı oldu. Az bir bilgi ve özgüven ile başladığım bu yolculukta ALES’ten istediğim düzeyde bir puan alarak yolculuğumu sonlandırdım. Çok şükür bundan sonra öyle bir derdim kalmadı, bunun için Yalçın hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. ALES veya diğer dersler olsun fark etmez, özel ders almayı düşünenler varsa hiç çekinmeden Yalçın beyden alabilirler, kendisi bana çok yardımcı oldu eminim ki size de yardımcı olacaktır. Tekrar her şey için teşekkürler hocam

Herkese iyi çalışmalar.

Esra BURHAN

DGS Matematik Hem Zaman Hem Bilgi Yarışıdır

Merhabalar Arkadaşlar. Büro yönetimi ve yönetici asistanlığı bölümünü okuyordum ve çok iyi bir ortalamam yoktu. DGS ile geçiş yapacağım zaman yüksek bir puan almam gerekiyordu çalışmak için ve dershaneye gitmek yerine Yalçın hocamdan ders alma kararı aldım DGS de matematik ve geometri kısımları sayesinde şu an lisans eğitimimi devam ettirebiliyorum. Mantık ve Analitik Geometri gibi konuları bütün eğitim hayatım boyunca bana sadece Yalçın Hocam anlatabildi. Kendisine çok şey borçluyum ve Dikey Geçiş Sınavına hazırlanacak arkadaşlara önerim. Dershane ve kurslardan önce Yalçın hocamla görüşmeleridir. Kendisinden birebir eğitim sonucu alacağınız verim muhakkak ki size daha çok fayda sağlayacaktır.

Turan HACIALİOGLU

 

bu kodu yorumları göstermek istediğiniz yere ekleyebilirsiniz