11.Sınıf Lise Matematik Dersi

  • ÖğretmenYalçın Algan
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
  • GSM05066212222

Öğretmen Hakkında

11.Sınıflar İçin Matematik Özel Dersler ile sınav stresinin yavaştan başladığı öğrencilerimizin özellikle TYT matematik konularını ve eksik olduğu konuları bitirme hedefindeyiz. Yazımızı okumaya devam edin 🙂

11.Sınıf Matematik Özel Ders 2025

Matematik, oldukça planlı ve programlı çalışılması gereken derslerden biridir. Bu anlamda Uzaktan Eğitim 11.Sınıf Matematik Kursumuzda, okulda birebir olarak eğitim verilemediği öğrencinin planlı ve kontrollü olarak çalışma planı çerçevesinde çalışması sağlanır.

Uzaktan Eğitim 11.Sınıf Matematik Kursumuzda tekrar etme, konu ile ilgili eksikleri bütünüyle giderme ve soru tiplerini iyi öğrenme adına özellikle yeni tarz uzun metinli sorularla TYT matematik sınavına hazırlık oldukça önemlidir.

Dersin pratiğini kazanan öğrenciler;

  • Soruları daha iyi algılama
  • Analiz etme
  • Yorumlama
  • Çözümleyebilme

kabiliyeti kazanacaklardır. Bu da, Matematik dersinde başarıya götürecek en önemli noktalardan biridir.

11.Sınıf Matematik Özel Ders Verenler

11. sınıf Matematik Özel Ders almak özellikle YKS açısından oldukça önemlidir. Okulda öğrenilen Matematik, ne yazık ki ,günümüzde öğrencilere yeterli gelmemektedir. Geleceğe sağlam adımlar atmak için, öğrencilerin Matematik dersinde başarılı olması oldukça önemlidir. Birebir dersler ile öğrenciyle direkt ilgilenilme söz konusu olduğu için öğrenciler daha başarılı olmaktadır.

Yapılan araştırmalar ile birebir ders alan öğrencilerin derse ilgilerin arttığı ortaya konulmaktadır. 11. Sınıf Matematik Özel Ders verecek kişinin deneyimi, öğrenciye ve veliye güven vermesi oldukça önemlidir. Yeterli bilgi ve birikime sahip öğretmenler, öğrencilerin temel isteklerini gidererek pratik kazanmasını destekleyeceklerdir.

11. sınıf Matematik Özel Ders almak özellikle YKS açısından oldukça önemlidir. Öğrencinin özel ders alması sadece okul derslerinde başarılı olmasını değil, YKS’de de başarılı olmasını sağlayacaktır.

11.Sınıf Matematik Özel Ders Ücretleri

Özel ders alacak öğrenci ve velisi tarafından öncelikle deneyimli ve güvenilir bir öğretmen seçilmesi gerekecektir. Bunun yanı sıra, öğrencinin ihtiyacına göre haftalık ders saati belli olur. Özel derslerimiz, öğrenci ve velisinin isteğine göre evde de gerçekleşebilir.

Özel dersinizi birebir olarak veya 2’şerli veya 3’erli olarak da almanız mümkün. Ders birebir ise, öğretmenin öğrencinin adresine gelmesi de mümkündür. Öncelikle öğrencinin Matematik dersinde bulunduğu seviye ve eksikleri belirlenir. Eksiklere göre konular seçilerek konu anlatımı tamamlanır.

Konu anlatımı bittikten sonra, farklı soru tiplerinde bol bol soru çözülerek konunun öğrencinin kafasında oturtulması sağlanır. Eğitmenimiz konu bittikten sonra, tarama ve kavrama testleriyle öğrencinin dersten verim alıp alamadığını ölçer. Matematik özel derslerinde ücretler saat üzerinden belirleneceği için haftalık ders saatine göre değişiklik gösterir. Bunun yanı sıra, dersin birebir ya da 2-3 kişilik gruplar halinde verilmesine göre de ücret değişebilir.

Kısacası, işledikleri konularda hakimiyet sağlamaları için uyguladığımız tam öğrenme modelleriyle 11. Sınıf Matematik Kursu kolay anlaşılır ve keyifli hale getiriyoruz.

Ayrıca, çözemedikleri soruları WhatsApp Matematik Soru Çözüm Grubumuza yüklemelerine imkan tanıyoruz. Böylece, çözemedikleri soruları çözmelerine anında yardımcı oluyoruz.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Öğretmenden Haberler

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş
0 506 621 2222

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.