Matematik Özel Ders & Uzaktan Eğitim & Matematik Soru Çözüm - 03.09.2020
Matematik Özel Ders – Uzaktan Eğitim ve WhatsApp Soru Çözüm Grubu

11.Sınıf Matematik Özel Ders

11.Sınıf Matematik Özel Ders
blank

11.Sınıf Matematik Özel Ders ile sınav stresinin yavaştan başladığı öğrencilerimizin özellikle Tyt matematik konularını ve eksik olduğu konuları bitirme hedefindeyiz. 

UZAKTAN EĞİTİM 11.SINIF MATEMATİK KURSU

Matematik oldukça planlı ve programlı çalışılması gereken derslerden biridir. Bu anlamda Uzaktan Eğitim 11.Sınıf Matematik Kursumuzda, okulda birebir olarak eğitim verilemediği öğrencinin planlı ve kontrollü olarak çalışma planı çerçevesinde çalışması sağlanır.

Uzaktan Eğitim 11.Sınıf Matematik Kursumuzda tekrar etme, konu ile ilgili eksikleri bütünüyle giderme ve soru tiplerini iyi öğrenme adına özellikle yeni tarz uzun metinli sorularla Tyt matematik sınavına hazırlık oldukça önemlidir.

Dersin pratiğini kazanan öğrenciler soruları daha iyi algılama, analiz etme, yorumlama ve çözümleyebilme kabiliyeti kazanacaklardır. Buda Matematik dersinde başarıya götürecek en önemli noktalardan biridir.

matematik-ozel-ders
matematik-ozel-ders

11.Sınıf Matematik Özel Dersleri Hakkında

Okulda öğrenilen Matematik ne yazık ki günümüzde öğrencilere yeterli gelmemektedir. Geleceğe sağlam adımlar atabilmek için öğrencilerin Matematik dersinde başarılı olması oldukça önemlidir. Birebir dersler ile öğrenci ile direkt ilgilenilme söz konusu olduğu için öğrenciler daha başarılı olmaktadır.

 Yapılan araştırmalar ile birebir ders alan öğrencilerin derse ilgilerin arttığı ortaya konulmaktadır. 11.Sınıf Matematik Özel Ders verecek kişinin deneyimi, öğrenciye ve veliye güven vermesi oldukça önemlidir. Yeterli bilgi ve birikime sahip öğretmenler öğrencilerin temel isteklerini gidererek pratik kazanmasını destekleyeceklerdir. Öğrencinin özel ders alması yalnızca okul derslerinde başarılı olmasını değil, YKS sınavında da daha başarılı olmasını sağlayacaktır.

11. Sınıf Matematik Özel Dersleri Fiyatları

Özel ders alacak öğrenci ve velisi tarafından öncelikle deneyimli ve güvenilir bir öğretmen seçilmesi gerekecektir. Bunun yanı sıra öğrencinin ders ihtiyacına göre haftalık ders saati belirlenir. Özel dersler öğrenci ve velisinin isteğine göre evde verilebilir. Özel ders birebir olarak verilebileceği gibi 2’şerli ya da 3’şerli olarak verilebilir. Birebir olarak yapılacak ise öğretmen istenene adrese gelebilir. Öncelikle öğrencinin Matematik dersinde bulunduğu seviye ve eksikleri belirlenir. Eksiklere göre konular seçilerek konu anlatımı tamamlanır.

 Konu anlatımı bittikten sonra farklı soru tiplerinde bol bol soru çözülerek konunun öğrencinin kafasında oturtulması sağlanır. Konu bittikten sonra tarama ve kavrama testleri yapılarak öğrencinin birebir dersten verim alıp alamadığı belirlenir. Matematik özel derslerinde fiyatlar saat üzerinden belirleneceği için haftalık ders saatine göre değişiklik gösterir. Bunun yanı sıra dersin birebir ya da 2-3 kişilik gruplar halinde verilmesine göre de fiyat değişebilir.

https://matematikozelders.com/matematik-whatsapp-soru-cozum-grubu/
blank
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.